Říjen 2010Holly | Mother for the first time | Interview

23. října 2010 v 14:25 | Holly |  Články || Rozhovory
www.holly-marie-combs.blog.cz
V Čarodějkách dostihuje realita fikci. Poté co se v seriálu objevil chlapec, stane se Holly Marie Combs v dubnu poprvé matkou.

Jak vnímáš to, že se brzy staneš matkou?

Jsem nejšťastnější žena! Cítím se obzvlášť ve formě, od té doby co přešla doba, kdy mi bylo pořád zle a bolela mě hlava. Bylo to dost nepříjemné období. Teď se cítím moc dobře, plná energie. Každou změnu svého těla pozoruji s velkým zájmem a připadá mi to fascinující, hlavně moje prsa. Já, která jsem je měla vždycky malá, mě to nepřipadá super! Pořád mám víc a víc problém se dostat do oblečení. Brzy budu muset změnit šatník…

Pár měsíců před tím, než jsi otěhotněla, jsi prohlásila, že tě děsí myšlenka mít dítě. Platí to pořád?
Je pravda, že předtím než jsem otěhotněla, jsme měla strach z porodu. Ale David, můj přítel, mě přesvědčil, že nám to nemůže zabránit v tom, abychom měli děti. Dnes se učí bezbolestné techniky porodu, takže se nemusím ničeho obávat.

Co si myslí Alyssa a Rose o tom, že se brzy staneš matkou?

Mají radost. Před tím, než jsem otěhotněla, se mě nepřestávaly ptát : "Tak co Holly, kdy si uděláš dítě?" Protože Piper v seriálu měla dítě, pořád si mě dobíraly. Teď jsou šťastné, ale taky cítím, že Alyssa trochu žárlí. Myslím, že je dost smutná, že ještě nenašla muže, který by se stal otcem jejího dítěte.


Holly | Room for my baby | Interview

23. října 2010 v 14:21 | Holly |  Články || Rozhovory
© Holly-Marie-Combs.blog.cz
Herečka Holly Marie Combs buduje pro své první dítě okouzlující pokoj.

"Říkají, že jsem se o rok opozdila", říká Holly Marie Combs o producentech seriálu. "Ale řekla bych, že oni jsou o rok napřed". Combs je v seriálu maminkou, ale teď se jí stala doopravdy.  To 30-leté herečce umožnilo naplánovat pokoj pro vlastního syna.

Moderní dětský pokoj v seriálu pro ni inspirací nebyl. "Nelíbilo se mi to", říká  Holly. Říká, že pro svůj dům ve stylu ranče v kalifornském San Fernando Valley chtěla dětský pokoj "tradiční a starožitný" a začlenit aspekty jejich osobností. S manželem Davidem Donoho vybrali téma a mátově zelenou barvu.

Holly vybrala ložní prádlo se zemědělskými motivy. "Mám ráda koně," říká. Vybrala přikrývku s prasátky a plyšového koně.
Charmed | 3 season

23. října 2010 v 14:01 | Holly |  Popisy Epizod 3.série
1. The Honeymoon's Over - Po líbánkách
Phoebe si stěžuje,že Piper je pryč s Leem a jim nechala všechnu práci.Phoebe se bojí,že se Piper a Leo nemusí vrátit. Prue ji uklidní a pak jí řekne svoje obavy...ne protože se nechce vrátit,ale protože ji Starší nechtějí pustit. Telefon zvoní znovu...je to Darryl,který si myslí že vrah který zabíjí lidi a píše jim nějaké znaky na čela je démon. Prue najde v Knize Stínu Runu...to je démon který ochraňuje zlé smrtelníky za duše nevinných obětí. Zatím se jiný vrah se připravuje na dívky, jde po jedné a místo toho aby jí bodl, tak jí nakreslí na čelo nějaký znak. Pro její duši přijde démon v černém a vypadá to že není tak nevinná jak by potřeboval. Démon jde k Darrylovi který je v bezvědomí a v tom přijde Phoebe a Prue. Prue běží za vrahem ale ten uteče, pak se vrací a zabije démona. Darryl na sestry naléhá,aby vypovídaly u soudu. Ale sestry nechtějí, protože k zastavení vraha použili kouzlo a mohly by z toho být nepříjemnosti. V soudní síni pak Cole Turner žádá sestry o vražednou zbraň Athamae - to je nůž,který se používá na okultismus. Soud začíná.....obviněný propuštěn. Doma se pak se objeví Piper a Leo. V klubu P3 si Prue stěžuje Piper s různými věcmi. Řekne jí že byla pryč měsíc a měli o ní starost. Ale Piper jí řekne že Starší jim nechtějí dovolit být spolu. Phoebe se prochází po univerzitě a přistoupí k ní Cole a ptá se,jestli neví něco o tom případu bližšího. Phoebe se však vyhýbá odpovědi, a tak jí dá svůj telefon. Cole je na odchodu a Phoebe má předtuchu, ve které vidí Emilia jak zabíjí další obět. Cole jde sám garážemi. Vrah Emilio je v garáži a napadne Coleho ze zadu. Chce jej zabít, ale Prue a Phoebe jedou za rohem a když ho uvidí vyskočí z auta a napadnou Emilia. Phoebe před jeho výpadem vyskočí a "Levituje" Konečně aktivní moc! Poté sestry konečně Emilia porazí. Piper jde do koupelny a Leo jí navrhuje, aby si ho vzala! Pak jsou společně dolů a Piper si stěžuje, že ji požádal o ruku zrovna v koupelně. Piper sestrám řekne o Leově nabídce.Sestry jí blahopřejí dokud jim neřekne, že z toho není moc nadšená. Sestry se jí snaží utěšit, když v tom se Leo přenese do domu kvůli informacím o opatrovnících. Dívkám se zdá,že jde o démonické spiknutí v soudní síni. Dívky se dohadují o tom jaký démon by v tom mohl mít prsty a pak sestavují plán jak na něj. Dívky se dostanou do soudní síně a Piper vše zmrazí, soudce se promění na démona a pokouší se sestry zabít. Dívky utíkají do zadního pokoje a zamknou dveře. Cole se rozmrazí a jde za nimi. Soudce je poslán Colem do pekla. Cole mizí znovu do soudní síně k své zmrzlé póze. Dívky vstoupí do soudcovy komory a vidí už jen jeho zbytky v plamench.Dívky spěchají do soudní síně a zajímají se co řeknou Colovi. Phoebe vezme policejní obušek a praští Cola přes hlavu a ten padá na zem. Phoebe mu pomáhá se zvednout, vysvětlí mu že Emilio utekl a všichni se ho snažili doběhnout .Phoebe a Cole se na sebe dívají. V Klubu P3 pak Piper oznamuje Leovi, že souhlasí se svatbou.


Charmed | 2 season

23. října 2010 v 13:53 | Holly |  Popisy Epizod 2.série
1. Witch Trial - Zkouška
Po Andyho smrti se Prue a sestry stále snaží vyrovnat s jeho ztrátou. Piper se rozhodla otevřít klub P3 a Prue, kterou ztráta lásky hluboce zasáhla se vrhla do práce, aby zapomněla. Objeví se silný démon Abraxas, který ukradne jejich Knihu Stínů. Sestry ji musí dostat zpět a zdá se, že Prue není dost silná, aby mohla proti démonovi bojovat. Svůj zármutek však nakonec dokáže ovládnout a společně Abraxase porazí a kniha Stínů se k nim dostane zpět.

2. Mortality Bites - Výčitky svědomí
Phoebe měla vidění, že bude v budoucnosti upálena jako čarodějnice. Sestry se rozhodnou jít do budoucnosti, aby zjistili důvod a mohly změnit osud. V budoucnosti zjistily, že jejich síly se velmi rozrostly a dokonce Phoebe má aktivní sílu, kterou v zármutku nad ztrátou milovaného člověka usmrtí člověka-viníka. Sestry zjistili, že není cesta zpět a musí zůstat v budoucnu. Když se snaží Phoebe zachránit, ona je odmítne, že musí přijmout svůj osud a nést následky za svůj čin. V budoucnosti se tak sestry naučili, že nemůžou využívat sílu ve svůj prospěch. Mají chránit nevinné a ne trestat viníky. Jakmile tohle pochopí, osud je pošle zpět a dá jim šanci žít nový život. V budoucnu Piper zjistí, že má dítě s Leem, a že jejich vztah nefungoval dlouho právě kvůli jejich schopnostem , často se při záchraně lidských životů ve svém vlastním životě míjeli. Začne se pak v současnosti rozchodu a odloučení tak obávat , že Lea od sebe odhání.


Částečný HIATUS

11. října 2010 v 18:32 | Holly |  Info || News
© Holly-Marie-Combs.blog.cz
Zdravím, jen chci upozornit, že to tu nechci zavřít úplně. Jen toho teď moc o Holly není a já to mám teď ve škole dost těžké, takže bych stejně nestíhala přidávat každý den.

Takže se tímto omlovouvám i mým Affiliates, ale nebudu vás stíhat. Teď vás oběhnu a jestli to uznáte za potřebné a nezbytné, tak si mě můžete samozřejmě smazat, ale dejte mi prosím vědět. Děkuju.

Holly | Alpina Doorman Challenge | 02.10.10

11. října 2010 v 18:28 | Holly |  Candis
Holly a její manžel David byli 2. října na večeři u Touriyai Haoud, manželky Grega Vaughana (hrál v Čarodějkách Dana Gordona). Holly to popsala takto:

"Beru manžela na večírek ženy Pipeřiného bývalého přítele (I'm taking the husband out to Piper's ex boyfriends wife's soiree). Řekněte to 10x po sobě. Znamená to, že musím mít šaty? Prokletí. Piper a Dan udeřili na club tvrdě. Já se biju s Laurencem Fishburnem. Žádná sranda. A ten chlap umí udeřit. Žádná sranda."