Séries Mag, January 2004: "Těhotenství a natáčení Charmed"

7. srpna 2009 v 20:36 | Holly |  Články || Rozhovory
Mohla byste být stereotypní Maminka?
Mám spoustu starostí, ale těším se až se ze mě stane maminka. Dnes mám spoustu energie, ale pozoruju na sobě mnoho změn, každý se na mě dívá a také mám problém dostat se do oblečení. Staré džíny už neobleču, brzo budu muset nosit mateřské oblečení.


Je to jen pár měsíců od doby, kdy jste říkala, že by se bojíte mít dítě. Jak je tomu dnes?
Je pravda, že jsem měla trochu strach, ale David, můj přítel, mě přesvědčil, že není třeba se bát a hned jsem se naučila mnohé dovednosti potřebné k vychovávě dítěte a už mám menší strach.

Co si Alyssa Milano a Rose McGowan myslím o tom, že s tebe bude matka?
Jsou velmi šťastné. Než jsem otěhotněla tak se mě pořád ptaly: "Holly, kdy budete mít dítě?" Vzhledem k tomu, že Piper měla dítě, bylo hodně diskuzí na toto téma. Dnes jsou šťastné, ale Alyssa taky trochu žárlí! Myslím, že je smutné, že dosud nenašla muže, se kterým by se usadila a měla děti.


Je pravda, že Piper v další sérii otěhotní?
Ano, Piper bude znovu mámou. Těhotenství bude odhaleno příští leden. Je k ničemu ptát se mě, kdo bude otcem, protože to ještě nevím! Producenti mi to ještě neřekli. Musím ještě něco natočit, než to na mě půjde moc! Například v některých epizodách musím nosit větší oblečení. S výrobci jsme se rozhodli pro pohodlné oblečení, které by mělo skrýt větší bříško. Nemohla jsem se nosit stejné oblečení jako obvykle!

Už jste připravili prostor pro vaše budoucí dítě?
Zatím ne. Ve skutečnosti ještě nevíme, jestli je to kluk nebo holka. Chceme, aby to bylo překvapení.

Je pravda, že nemáte v domě TV?
Ano, je to pravda. Nepotřebuji se dívat na TV, většinou si spíše povídáme.

Nedávno jste byla na premiéře "Last Samurai", nového filmu Toma Cruise. Líbí se ti tento herec?
Miluju ho! Nejenže je to skvělý herec, ale také s vakem na hlavě (turban? Nebo co nosí v TLS) vypadá velmi hezky. Potkala jsem s ním v "Born on the 4th of July", když mi bylo 14, byla jsem velmi stydlivá a moc jsem s ním nemluvila. Tom je naprosto rozkošný. Měla jsem na sobě nějaké antické šperky a oblečení, a on přišel a zeptalse, jestli bych mu je nechtěla prodat! Jeden náramek jsem mu prodala. Zajímalo by mě, jestli ho ještě dneska má...

Byly podvodní zvláštní efekty v Charmed obtížné?
V první epizodě z poslední řady, kupovali hodně vody, aby udělali tu jeskyni. U nás jsme měli potápěče, tak jsem měla menší strach. Musela jsem se ale rozloučit s mým potápěčským vybavením na jak dlouho to bylo možné, protože jsem se nemohla vrátit na povrch tak rychle. Nikdy v mém životě jsem nebyla tak vystrašená!


Překlad: Holly (me)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.