Holly Marie Combs Donoho - Biografie

6. srpna 2009 v 16:44 | Holly |  Holly
Jméno: Holly Marie Combs Donoho
Datum narození: 3.12. 1973
Místo narození: San Diego, Californa
Barva očí: hnědá
Výška: 155 cm
Znamení: střelec
Víra: protestantská
Auto: Volkswagen


Holly se narodila 3. prosince 1973 její patnáctileté matce Lauralei Combs a jejímu otci,který měl 17. Hollyini rodiče se rozvedli,když byly Holly 2 roky,protože byli velmi mladí a nesli manželství těžce, obzvláště s malou Holly. Její rodiči opustili střední školu a jak nejlépe mohli se o Holly starali. (Její tatínek pracoval v obchodě s krmením a její matka dostala práci u závodní dráhy Dela Mara a starala se o koně).

Holly se narodila v San Diegu-Kalifornii, ale stěhovala se do Manhattanu, New Yorku a když měla 8 let navštěvovala V New Yorku základní školu Beekman Hill. Poté se Hollyina matka rozhodla zaměřit ji na herectví. Hollyina matka dělala číšnici a modeling,aby splatila účty, zatímco její nevlastní otec - který si vzal její matku, když bylo Holly 12,pracoval jako barman. Všichni tři žili s babičkou Holly na jednom místě. Žili v dlouhé sérii malých garsonek. Nikdy nežili dlouho na jednom místě.

Holly šla na Dětskou odbornou školu,kde studovaly i jiné celebrity jako Sarah Michelle Gellar. Tam si Holly všimli filmoví manažeři pro její vyjímečné herecké schopnosti. Hollyina kariéra začínala v televizních reklamách a inzerátech tisku, když jí bylo deset. Ona se objevila v ' Walls of Glass' alias ' Flanagan ' (1985),ve kterém měla Hollyina matka Lauralei také roli. Její matka také hostovala v Charmed v epizodě 'Just Harried' (epizoda 3x15), 22 února 2001 jako dívka v baru. Lauralei nyní pracuje jako herečka a zpěváčka a žije v Texasu. Její nevlastní otec je hudebník a její biologický otec dělá strojnictví. Hollyin velký zlom přišel v 18 letech v seriálu Picket Fences,kde hrála Kimberly Brock. Její první schůzka s Davidem E. Kelleyem nešla dobře. On řekl Holly,že nemá srdce k hraní Kimberly v Picket Fences.

"Já jsem byla hrozně raněná a rozzlobená. Myslela jsem si, že byl jen zlý", říká Holly.

Nakonec se rozhodl ji obsadit a přepsal charakter k Hollyině osobnosti,protože nebyl schopný najít někoho,kdo by Kimberly hrál. Kelley musel přesvědčit Holly,aby se přidala na jeho stranu. "Najednou nemůže najít někoho jiného a teď mám pravdu. Smutné!" Kelley nepřestával žádat Holly a ona nakonec souhlasila. "Já jsem měla docela běžný postoj," říká Holly. Byl to velmi úspěšný seriál - vyhrál čtrnáct ocenění Emmys ve čtyřech letech. Holly byla navrhnuta pro dvě SAG (Screen Actor's Gild) ceny, spolu se zbytkem obsazení Picket Fences, za nejlepší hru v televizním dramatu. Její výkon v pořadu jí vynesl uměleckou cenu za nejlepší mladou herečku v novém televizním seriálu v roce 1993. Když seriál skončil, Holly hrála i v mnoha jiných filmech.Nyní se těší obrovského úspěchu televizního seriálu Charmed,kde hraje Piper Halliwell. Je také od 5.série producent Charmed spolu s Alyssou Milano.

Holly nyní žije na Bell Canyon Place,který je lokalizován v San Fernando Valley v Kalifornii, ve španělském stylu, se všemi jejími mazlíčky, Finleym, Rileym, Kelleyem a manželem Davidem.

Holly podporuje charitu 'Thursday's child', protože si pamatuje sebe jako ustarané dítě, kdy byla často zlá na její matku, trestaná učiteli a oblečená v černé. Na střední škole se neměla dobře.

"Já jsem měla problém s autoritou, neměla jsem sebevědomí.Byla jsem plachá!" Byl to na mě tvrdý čas".

V dnešní době je Holly velká hvězda. Holly však říká, že nepatří na Hollywoodskou scénu. Prostá potěšení v životě jí sluší stejně dobře. Je také oficiální mluvčí kampaně za rakovinu prsu. Její oblíbené jídlo je italské. Také miluje cheeseburgery, salám a slaninu.

Mezi její záliby patří jízda na koni, zahradničení a sbíraní starožitnosti.Holly má hodně mazlíčků!Má tři koně plemena Quater horse: Jesse, Jake, a Jezebel; pět psů: (dva jsou jejího manžela ) Hugo, Travis , Sugar, Thunder a Lola,tři kočky: Blue , Selina a ??; dva ptáky: Lollipop a Flower.Měla také želvu,ale musela se jí zbavit,protože u dítěte je riziko salmonely,tak šla do hezkého velkého rybníku na dvorku jejího přítele.Měla také 2 postižené křečky, jeden byl tlustý a jeden měl jen 3 nohy. Když byla mladší, měla Sibiřského huskyho, který se jmenoval Wiley.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.